Spotkanie opłatkowe

W niedzielę 29 stycznia o godz. 15.00 miało miejsce spotkanie opłatkowe KŻR, ministrantów, scholi i chórzystów.

Spotkanie rozpoczęło się w kościele modlitwą, śpiewem kolęd i pastorałek, a zakończyło agapą na wikariacie.

Poprowadzona przez ks. Proboszcza modlitwa rozpoczęła właściwe spotkanie. Ks. Proboszcz podziękował wszystkim za przybycie.

Po tych oficjalnych wystąpieniach, nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnych życzeń, zaś po nim wszyscy zasiedli do kolędowania.

Zmęczeni śpiewem mogli posilić się m.in. pysznymi ciastami i porozmawiać przy filiżance herbaty lub kawy.

W naszej salce parafialnej zgromadziły się wszystkie grupy i wspólnoty działające w naszej parafii, gdzie wszyscy są mile widziani i zapraszani.